13.08.2016

Zināmi čempioni jauniešiem

No 14. līdz 20. augustam Lielupes tenisa centrā Jūrmalā aizvadīts Latvijas tenisa čempionāts jauniešiem, kurā par čempionu tituliem U12, U14, U16 un U18 grupās sacentās 180 dalībnieki.

Latvijas tenisa čempionāta jauniešiem rezultāti
Vienspēlēs jaunākajā U12 meiteņu grupā uzvaras laurus plūca Dārta Vorslava, finālā spraigā cīņā uzveicot Valēriju Karginu – rezultāts 6-2, 3-6, 6-4. Trešā vieta Amēlijai Šūpulniecei. Savukārt šī paša vecuma zēnu grupā par čempionu kļuva Dāvids Špaks, kurš finālā pārliecinoši ar rezultātu 6-0, 6-4 apspēlēja otrās vietas ieguvēju Ruslanu Filipenko. Trešajā vietā Artjoms Afanasjevs. 
U14 grupā pirmā vieta Elzai Tomasei, kas čempionāta finālā ar rezultātu 6-0, 6-0 dominēja pār Terēzi Vēveri. Trešā vieta Evai Zazdravnihai. Zēniem uzvara Edvardam Liepiņam. Otrā vieta Valērijam Vorobjovam, trešā – Renardam Skutelim.
U16 vecuma grupā par čempioni jaunietēm kļuva Patrīcija Špaka, kas finālā cīnījās pret Margaritu Ignatjevu (6-4, 6-2). Trešo vietu sasniedza Stefānija Poļiščuka. Jauniešiem uzvaru guva Rūdolfs Aksenoks, otrajā vietā atstājot Danielu Linkunu-Morozovu (6-2, 6-2). Trešajā vietā Jānis Auslands. 
Vecākajā – U18 grupā par čempioni kļuva Rebeka Mertena, finālā uzvarot Alisi Čerņecku. Trešā vieta čempionātā Annai Jakovļevai. Savukārt jauniešu grupā uzvara Teodoram Pukšem, otrā vieta Andrim Gudiņam, trešā – Tomam Sutrim. 
Visās vecuma grupās tika noskaidroti arī čempioni dubultspēlēs. U12 grupā meitenēm titulu ieguva Amēlija Šūpulniece un Evelīna Ķīvīte, zēniem – Dāvida Špaka un Dāvja Roļa duets.  U14 grupā – Elza Tomase un Dārta Daļecka, kā arī Daniels Linkuns-Morozovs un Valērijs Vorobjovs. U16 grupā par čempioniem kļuva Patrīcija Špaka pārī ar Stefāniju Poļiščuku un Rūdolfs Aksenoks ar Sergeju Ņikušinu. Savukārt U18 grupā uzvaras izcīnīja Margarita Ignatjeva ar Lindu Zahari un Justs Jakovļevs ar Tomu Roli. 


Latvijas tenisa čempionātu atbalsta Itera Latvija, SEB, A.C.B., VENDEN, Pure Chocolate, Milzu!, Sportland, Nike.

 

Kategorija: Ziņas
Dalīties: