10.09.2022

Mediju akreditācija uz Deivisa kausa pasaules II grupas spēlēm Latvija - Dominikānas Republika

Mediju akreditācija uz Deivisa kausa pasaules II grupas spēlēm Latvija - Dominikānas Republika

Latvijas tenisa savienība aicina medijus pieteikties akreditācijai uz Deivisa kausa pasaules II grupas spēlēm, Latvija - Dominikānas Republika, kas š.g. 16.-17. septembrī norisināsies Jūrmalā, tenisa centrā “Lielupe”.

Mediju akreditācijas anketa iesniedzama līdz 2022. gada 13. septembrim.

LŪDZU, IZLASIET AKREDITĀCIJAS ANKETU UN IESNIEGŠANAS NOSACĪJUMUS. NEKOREKTI IESNIEGTA PIETEIKUMA ANKETA VAR RADĪT INFORMĀCIJAS APSTRĀDES AIZKAVĒŠANOS.

1. Visiem ārštata mediju pieteikumiem jāpievieno vēstule no mediju organizācijas, kuru jūs pārstāvat “Davis Cup by Rakuten” ietvaros. Lūdzu, ņemiet vērā, ka atbalstītāju un tiešsaistes vietņu, kas nav ziņu mediji, pieteikumi netiks izskatīti akreditācijai.

2. ATP (Association of Tennis Professionals) un LTS (Latvijas Tenisa savienība) ir tiesības apstiprināt vai noraidīt pieteikumu. Mediju akreditācijas anketas aizpildīšana un iesniegšana negarantē akreditāciju.

3. Pieteikums bez pievienotā fotoattēla netiks izskatīts akreditācijai.

4. Pieteikumu iesniedzēji saņems rakstisku atbildi e-pastā par akreditācijas pieprasījuma statusu pēc anketu iesniegšanas datuma.

5. Mediju akreditācijas caurlaidei jāglabājas pie pieteikuma iesniedzēja un to nedrīkst nodot trešajai personai.

6. Mediju pārstāvjiem “Davis Cup by Rakuten”, Latvija - Dominikānas Republika spēļu klātienē jāņem vērā sekojošais:
- Pasākuma vietā nedrīkst atrasties personas, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija, vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes.

Anketa aizpildāma šeit.

 

KONTAKTINFORMĀCIJA MEDIJIEM:

Kārlis Zariņš
+371 26637873
lts@lts.lv 

Kategorija: Ziņas
Dalīties: