18.03.2016

Pasaules čempionāts ratiņtenisā

Šonedēļ Latvijas ratiņtenisa izlasei treneres Terēzas Stenclavas vadībā notika pēdējie intensīvie treniņi pirms došanās uz Pasaules čempionāta ratiņtenisā Eirozonas kvalifikāciju. Pateicoties Javgēnijam Nimetam, izlases dalībniekiem bija iespēja nedēļu intensīvi trenēties tenisa klubā “Enri”.  Izlases spēlētājiem Žanetei Vasaraudzei, Natālijai Novikovai, Ervīnam Kapa, Maksimam Voroņeckim un Agrim Lasmanam šonedēļ pretim stājās daudz dažādu tenisa spēlētāju, kuri palīdzēja sportistiem sagatavoties mačiem, dažādojot spēles ritmu un stilu. 

Jau sestdien sportisti dosies uz Turciju, Antāliju, lai aizstāvētu Latvijas godu Pasaules čempionāta Eirokvalifikācijā. Šis pasaules čempionāts tiek pielīdzināts kā Deivisa un Federācijas kausi klasiskajā tenisā, kur katras valsts tenisistu komanda cīnās pret citām valstīm. Neskatoties, ka Latvijā ratiņteniss ir jauns sporta veids (tas tika dibināts 2012.gadā), Latvijas izlases dosies uz Pasaules čempionātu jau otro gadu pēc kārtas. Latviju pārstāvēs gan sieviešu, gan vīriešu izlase. Latvija ir vienīgā starp Baltijas valstīm, kuru Pasaules čempionātā pārstāvēs sieviešu izlase. 

Pasaules čempionāta Eirozonas kvalifikācijā piedalīsies 9 sieviešu komandas un 11 vīriešu komandas, no kurām tikai viena komanda tiks Pasaules čempionāta pamatturnīrā. 

 

Kategorija: Ziņas
Dalīties: