08.06.2016

Sociālā kampaņa bērniem un jauniešiem ar invaliditāti “Es varu tāpat kā citi”

Šī gada 4.jūnijā invalīdu un viņu draugu apvienība Apeirons sadarbībā ar higiēnas izstrādājumu zīmolu TENA aizsāka ilgtermiņa sociālo kampaņu “Es varu tāpat kā citi”, kurā bērni un jaunieši ar invaliditāti iepazinās ar tenisu. 

Mūsu organizācija ik dienu saskaras ar problēmām, kuras izjūt cilvēki ar invaliditāti, tāpēc vēlamies uzsvērt, ka dzīvojam ilgdzīvojošā sabiedrībā, un ir svarīgi, lai ikviens bērns un jaunietis savu dzīvi izdzīvotu pilnvērtīgi, neskatoties uz veselības problēmām. Tāpēc sadarbībā ar zīmolu TENA mēs uzsākam ilgtermiņa projektu, kura mērķis ir iedrošināt bērnus un viņu vecākus piedalīties sportiskās aktivitātēs, tādejādi veicinot dzīves kvalitāti kopumā,” stāsta sociālā projekta idejas autors un biedrības Apeirons vadītājs Ivars Balodis.

Kampaņas ietvaros pirmo reizi Latvijā novadīts īpašs tenisa treniņš bērniem ar invaliditāti. Sociālā projekta mērķis ir palīdzēt bērniem veiksmīgāk integrēties sabiedrībā, pavadīt laiku kopā ar ģimeni – vecākiem, brāļiem un māsām, iepazīties ar jauniem draugiem. Mums prieks par līdzdarbošanos. 


Kampaņu rīko apvienība Apeirons sadarbībā ar TENA. Ar inventāru un tenisa laukumiem atbalstīja Latvijas tenisa savienība un ENRI tenisa klubs. 

 

Kategorija: Ziņas
Dalīties: