10. janvāris 2018

Ādažos notiks tradicionālais “Minhauzena kauss” senioriem

Ādažos notiks tradicionālais Minhauzena kauss senioriem

12.-16.janvārī tenisa centra „Ādaži” slēgtajos laukumos norisināsies Starptautiskās senioru sacensības „Minhauzena kauss”. Turnīrs notiks visās senioru vecuma grupās vienspēlēs un sieviešu, vīriešu un jauktajās dubultspēlēs. 
Šobrīd turnīram pieteikušiem 130 spēlētāji visās senioru vecuma grupās no 13 valstīm. Izloze notiks trešdien, kad arī būs pieejams spēļu grafiks. Sacensību laikā no 13.-14.janvārim tenisa centrā „Ādaži” būs „Sportland” izbraukuma tirdzniecība. 
Saviesīgais turnīra pasākums norisināsies svētdien, 14.janvārī plkst. 19:00 Minhauzena Undā.
Aicinām spēlētājus, kuri nav pieteikušies elektroniski, izmantot iespēju saņemt turnīra organizatora Wild Card, sūtot informāciju turnīra direktoram Egilam Valeinim elektroniski uz epastu: egils.valeinis@latnet.lv  (līdz trešdienai, 10.janvārim plkst. 14:00). Dubultspēlēm iespējams pieteikties turnīra laikā.
Latvijas Tenisa savienības ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks uzsver, ka: „Latvijā nozīmīgu vietu ieņem senioru teniss, par ko liecina tradicionālās starptautiskās sacensības. Nenoliedzami senioru sacensības ir stimuls aktīvam dzīvesveidam arī ikdienā. Mums ir jāapzinās valstiskā nozīme senioru sportiskajām aktivitātēm, stiprinot veselību, možu garu un kustīgu dzīvesveidu, ne tikai ģimenēs, bet arī sabiedrības labā. Varam lepoties, ka tenisa centrā „Ādaži” ir iespēja organizēt starptautiska līmeņa sacensības ne tikai jauniešiem, bet arī senioriem, tādējādi uzņemoties tenisa tradīciju stiprinātāju un turpinātāju lomu.”

 

Ziņu saraksts