8. oktobris 2018

Daniels Linkuns-Morozovs kļūst par TE Junioru Masters turnīra finālistu

Daniels LinkunsMorozovs kļūst par TE Junioru Masters turnīra finālistu

TOP 6 labākie Tennis Europe (TE) spēlētāji U14 un U16 vecuma grupās, kā arī Eiropas junioru čempionāta finālists/te un uzvarētājs/ja, jau tradicionāli pulcējas oktobrī uz sezonas noslēdzošo, prestižo TE Junioru Masters turnīru. Šoreiz turnīrs norisinājās Itālijā, kur startēja mūsu spēlētāji U16 vecuma grupā - Daniels Linkuns-Morozovs, kurš kvalificējās turnīram pēc TE reitinga, un Patrīcija Špaka, kura bija šī gada Eiropas junioru čempionāta fināliste.

Daniels finālā diemžēl piekāpās spēlētājam no Bulgārijas - Petr Nesterov. Pirmajā setā bulgārs pārliecinoši uzvarēja ar 6-2, taču otrajā setā vadību pārņēma Daniels un atgriezās cīņā par titulu ar 6-4 pārspējo Petru. Pēc grūtas cīņas trešajā setā, bulgārietis tomēr izcīnīja uzvaru ar 6-2. Apsveicam mūsu Danielu ar satriecošajiem panākumime un veiksmi turpmākajās sezonās!

Patrīcijai pēc izlozes jau pirmajā kārtā bija jāspēkojās ar pirmo izlikto no Horvātijas - Tara Wurth, kur diemžēl zaudējums ar rezultātu 4-6 5-7.

Paldies abiem mūsu spēlētājiem par dalību un sniegumu šajā turnīrā! Ceram, ka šī labā tradīcija turpināsies, un arī nākamgad redzēsim mūsu spēcīgākos spēlētājus šajā sezonas noslēdzošajā turnīrā!

Ziņu saraksts