25. februāris 2019

Federāciju kausa sacensības ar Vāciju norisināsies “Arēnā Rīga”

Federāciju kausa sacensības ar Vāciju norisināsies Arēnā Rīga

Federāciju kausa Pasaules grupas 2. kārtas sacensībās “Arēnā Rīga” uzņems Vācijas izlasi. Latvijas Tenisa savienība vienojās ar Starptautisko Tenisa federāciju un  Vācijas sporta vadītājiem, par spēļu norisi 19. un 20. aprīlī. 

Latvijas izlase izcīnīja vēsturisku panākumu Pasaules II grupas 1. kārtas spēlēs pret Slovākiju, garantējot mūsu komandai vietu pārspēlēs par iekļūšanu Pasaules I grupā. 

Latvijas Tenisa savienība un “Arēna Rīga” izsaka pateicību Latvijas Florbola savienībai un Ilvim Pētersonam, uzņēmumam “Euroshow Group OU” un Timuram Topciashvili, dziedātājam Dimam Bilanam un grupai “Musiqq”, kas pielāgoja savu pasākumu un koncertu organizēšanas procesu tā, lai Latvijas sieviešu tenisa izlase varētu aizvadīt pārspēles par vietu Pasaules pirmajā grupā tieši “Arēnā Rīga”. 

Latvijas Tenisa savienības prezidents Juris Savickis: “Latvijas tenisam uzvaras Federāciju kausa sacensībās, kas praktiski ir pasaules čempionāts, ir ļoti nozīmīgas, jo mūsu meiteņu panākumi ir nodrošinājušas izslēgšanas spēlēs sacensties ar Vāciju par iekļūšanu pasaules astoņu spēcīgāko komandu vidū. Tenisa līdzjutējiem būs lieliska iespēja atkal klātienē vērot visaugstākās klases tenisu un just līdzi mūsu kamandai, kā arī atbalstīt mūsu spēlētājas

Latvijas izlases sastāvā spēlēs ar Vāciju būs Anastasija Sevastova un Aļona Ostapenko, kā arī Diāna Marcinkēviča, Daniela Vismane un Patrīcija Špaka. Latvijas izlases kapteinis būs Adrians Žguns. 

Vācijas izlases sastāvs vēl nav zināms. 

Sacensības uzvarētājkomanda nodrošinās iekļūšanu astoņu spēcīgāko pasaules komandu vidū, bet zaudētājkomanda nākošajā sezonā spēlēs Pasaules otrajā grupā. 

Par biļešu tirdzniecības uzsākšanu Latvijas Tenisa savienība informēs papildus.


Informāciju sagatavoja Latvijas Tenisa savienība 
media@lts.lv

Ziņu saraksts