20. aprīlis 2020

ITF akadēmijas materiāli tagad pieejami interesentiem bez maksas

ITF akadēmijas materiāli tagad pieejami interesentiem bez maksas

Lai atbalstītu 164 000 tenisa treneru visā Pasaulē, ITF Akadēmija paplašina bezmaksas materiālu sarakstu, kas pieejami tiešsaitē, lai veicinātu treneru zināšanu paplašināšanu šajā neskaidrajā laikā, kad daudzi ir spiesti palikt mājās un varētu šo laiku pavadīt lietderīgi.

ITF Akadēmijas materiali būs noderīgi ne tikai treneriem, bet arī vecākiem, skolotājiem un ikvienam interesantam. Vairāk kā 340 uz teoriju balstītu satura materiālu, ieskaitot video, rakstus un pētījumu pieejami ITF izglītojošajā platformā, lai nodrošinātu iespējami lielāku progresu personīgajā un profesionālajā attīstībā no mājām.

Uz doto brīdi ir pieejami 18 Interaktīvie tiešsaites kursi angļu valodā, kas ietver tādas tēmas kā "Ievads Stratēģijā un taktikā", "Ētika treniņos", kā arī jauni kursi par tēmām "Mērķu izvirzīšana", "Tenisista vecāks" un citas, kas tiks pievienotas ik nedēļu.

Papildus kursiem un materiāliem, kas pieejami ITF Akadēmijā, tāpat bez maksas ir pieejama elektroniskā grāmata angļu valodā "Progresīva trenera rokasgrāmata", kas līdz šim bija pieejama tikai par maksu. Tā pieejama izmantojot ITF ebooks lietotni, kurā atradīsiet arī citus noderīgus materiālus.

Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis treneris, jaunpienācējs vai vienkārši interesents, kas vēlas dziļāk un labāk iepazīt šī sporta veida teorētisko sadaļu, šī akadēmija tiešsaistē ir izcils rīks, lai papildinātu savas zināšanas.

Jūs varat reģistrēties ITF Akadēmijā šeit    (https://www.itf-academy.com/)

 

Lai piekļūtu "Progresīva trenera rokasgrāmata" vai citām ITF publikācijām, ievadiet meklētājā "ITF ebooks" Google play androīdiem vai App Store Apple ierīcēm un lejupladējiet aplikāciju.

 

Ziņu saraksts