4. oktobris 2019

Mūsu pludmales tenisisti startēs I ANOC Pludmales spēlēs Dohā

Mūsu pludmales tenisisti startēs I ANOC Pludmales spēlēs Dohā

Latvijas komandas “Doha 2019” sastāvā dalībai I ANOC Pludmales spēlēs ir iekļauti seši sportisti, kuri startēs divos sporta veidos – pludmales tenisā un 3x3 basketbolā.

Nacionālo Olimpisko komiteju asociācija (ANOC) šīs spēles ir iecerējusi un organizē ar mērķi, lai veicinātu jauno sporta veidu attīstību un to atpazīstamību gados jauno līdzjutēju vidū”, atklāj Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Aldons Vrubļevskis.

Latvijas komandas “Doha 2019” sastāvā dalībai I ANOC Pludmales spēlēs ir kvalificējušies 2 sporta veidu 6 sportisti. Latvija tiks pārstāvēta pludmales tenisā un 3x3 basketbolā. Pludmales tenisa sacensībās startēs Maksimilians Niklass Andersons un Ņikita Ribakovs, savukārt 3x3 basketbola turnīrā piedalīsies komanda ar Kārli Dagu-Krūmiņu, Robertu Bērzi, Lauri Bērziņu un Aivi Lēmani sastāvā.

ANOC rīkotās I Pasaules pludmales spēles norisināsies no 12. – 16. oktobrim Kataras galvaspilsētā Dohā. 1300 atlētu no 97 pasaules valstīm cīnīsies par 350 medaļu komplektiem 13 sporta veidu 14 disciplīnās.

Kā jau spēļu nosaukums liecina, tad I Pasaules pludmales spēļu sacensību programmā ir iekļauti tādi sporta veidi, kuri norisinās pludmalē un uz ūdens – pludmales cīņa, pludmales teniss, pludmales futbols, pludmales handbols, pludmales volejbols (4 pret 4), 3x3 basketbols, atklātā ūdens peldēšana (5km), karatē (individuālā kata), skeitbords, lēkšana ar ūdensslēpēm, veikbords un citi.

Oficiālā I Pasaules pludmales spēļu mājaslapa internetā - Home - Qatar 2019

Informāciju sagatavoja
Mārtiņš Mālmeisters
LOK preses sekretārs

Ziņu saraksts