21. aprīlis 2018

Latvijas izlase FED Cup pēc pirmās spēļu dienas pret Krieviju nodrošina neizšķirtu

Latvijas izlase FED Cup pēc pirmās spēļu dienas pret Krieviju nodrošina neizšķirtu

Mūsu sieviešu izlase Federāciju kausā aizvadījusi savu pirmo turnīra dienu pret Krievijas izlasi, kura rezultējusies ar neizšķirtu rezultātu.

Pirmajā spēlē Anastasijai Sevastovai (WTA#15)  nedaudz pietrūka līdz uzvarai trešajā setā, un diemžēl nācās piekāpties Krievijas izlases pirmajam numuram Anastasijai Pavļučenkovai (WTA#27) ar rezutātu 3-6 6-2 4-6. Otrajā mačā Aļonai Ostapenko (WTA#5) izdevās iegūt pārsvaru un izcīnīt uzvaru ar 7:5 6:4, apspēlējot Jekaterinu Makarovu (WTA#32).

Latvijas izlase Krievijas pilsētā Hantimansijskā (Khanty-Mansiysk) no 21. līdz 22.aprīlim aizvada "Fed Cup" Pasaules otrās grupas "play off" turnīru, kur turnīra uzvarētāja nākamajā gadā spēlēs pasaules 16 spēcīgāko komandu grupā, bet zaudētājai jāsamierinās ar atrašanos Eiropas/Āfrikas 1. grupā.

Rīt tiešraide no Hantimansijskas Lattelecom televīzijas un Shortcut klientiem kanālā Best4Sport TV plkst.11:00, kā arī visiem interesentiem ir iespēja sajust līdzjutēju atmosfēru pie lielajiem TV ekrāniem Rīgas centrālajā dzelceļa stacijā!

Paldies atbalstītājiem: Latvijas Dzelzceļš, Mogo, Lattelecom, ACB, Ceļu pārvalde, Pafcasino.lv, Velve un Liepāja!

Ziņu saraksts