18. aprīlis 2018

Latvijas klubu komandu čempionāts 2018 - izmaiņas!

Latvijas klubu komandu čempionāts 2018  izmaiņas

Sveicināti dārgie LTS biedri!

Kā jau katru gadu, arī šogad tiks organizēts Latvijas klubu komandu čempionāts. Arī šogad neiztikt bez jauninājumiem, taču tas viss tiek darīts, lai maksimāli popularizētu un pielāgotu formātu mūsdienu tenisa dzīvei, tā kā līdzšinējais formāts sevi palēnām ir izsmēlis.

Šogad piedāvājam saglabāt esošo formātu kāds bija līdz šim tikai vienai vecuma grupai: 35+ vīriešiem abām līgām, saistībā ar klubu izrādīto vēlmi spēlēt grupu spēles vasaras sezonā kā līdz šim. Savukārt fināli būs kopā ar visiem novembrī.
Pārējās grupas gaida pārsteigums - esam izlēmuši organizēt Klubu komandu čempionātu kompaktu, vienā nedēļas nogalē novembrī - no piektdienas līdz svētdienai, ar kopīgiem fināliem un noslēdzošo pasākumu visiem kopā. Ja pēc pieteikto komandu skaita visticamāk visas spēles nevarēsim izspēlēt vienā hallē, grupu spēles tiks aizvadītas vairākās hallēs paralēli (skatīsimies pēc pieprasījuma), savukārt fināli svētdienā būs visiem kopā.

Komandām būs fiksēta dalības maksa un pārējos izdevumus segs LTS. Sīkāka informācija sekos vasarā, ar Nolikumu, formātu un izspēļu kārtību, pieteikšanās termiņiem un tml. 
Ceram, ka šadējādi atgriezīsim kopības sajūtu un veidosim jaunas tradīcijas.

Savukārt 35+ vīriešu komandas kā iepriekš arī šogad jāpiesaka elektroniski no 17.-30.aprīlim katra kluba administratoram LTS sistēmā, ieejot savā profilā sadaļā "Pieteikt LKKČ". Lūdzam Jūs iepazīties ar Nolikumu: http://sacensibas.lts.lv/files/kkc2018/Nolikums_KKC_2018_35.pdf

Ja klubs uz 17.04.2018. nebūs nomaksājis ikgadējo klubu biedru naudu par 2018.gadu, klubam nebūs iespējams pieteikt nevienu komandu. Ja ir radušās aizķeršanās ar biedru naudas apmaksu un tā tiks nomaksāta pēc dotā datuma, lūgums maksājuma uzdevumu nosūtīt uz e-pastu: tenisadati@lts.lv, lai varam aktivizēt klubu pēc iespējas ātrāk un Jūs varētu pieteikt komandas. Tas pats attiecas uz spēlētājiem - tie, kuri nebūs norādījuši Jūsu kluba piederību savā profilā vai apmaksājuši licenci par 2018.gadu, nerādīsies Jūsu izvēlnē, kad komplektēsiet komandu, tāpēc lūgums pārbaudīt šīs lietas.

 

Ja rodas kādas neskaidrības, problēmas, jautājumi, droši rakstiet uz tenisadati@lts.lv vai zvaniet uz m.t. 29191842 vai +371 6775 2121.

 

Ziņu saraksts