16. septembris 2019

Latvijas komanda izcīna 4.vietu Deivisa kausa Pasaules III grupā, nākamgad cīņa par iekļūšanu II grupā

Latvijas komanda izcīna 4vietu Deivisa kausa Pasaules III grupā nākamgad cīņa par iekļūšanu II grupā

Latvijas vīriešu tenisa izlase Grieķijā, Atēnās pagājušajā nedēļā aizvadīja spēles Deivisa kausa Pasaules III grupā, kur ieirindojās 4.vietā, kas dod iespēju nākamā gada sākumā splēt izlsēgšanas spēlēs pret kādu citu valsti jau par iekļūšanu Pasaules II grupā.

Latvijas izlase startēja B apakšgrupā, kurā tai bija jāspēkojas ar Igaunijas, Melnkalnes un Ziemeļmaķedonijas valstsvienībām. Melkalne tika pārspēta ar rezultātu 3:0, Ziemeļmaķedonija ar identisku rezultātu 3:0, diemžēl zaudējums pret kaimiņiem Igauņiem 1:2. Pēcāk sekoja spēle par 3.vietu Pasaules III grupā, kur nācās atzīt mājinieku Grieķu pārākumu, piekāpjoties ar 1:2.


Izlases rindās bija pieredzējušie brāļi Mārtiņš un Jānis Podžus, Artūrs Lazdiņš, kā arī Vācijā uzaugušas Roberts Štrombahs. Pie Latvijas izlases kapteiņa stūres bija Deniss Pavlovs.

Rezultāti apskatāmi šeit: https://www.daviscup.com/en/draws-results/group-iii/europe/2019.aspx​

2020. gada sākumā Latvija mājās vai viesos spēkosies ar kādu citu valsti izslēgšanas spēlēs par vietu Pasaules II grupā. Uzvaras gadījumā komanda iekļūs starp 24 Pasaules II grupas komandām, bet zaudētājiem atkal nāksies spēlēt III grupā.

Ziņu saraksts