17. aprīlis 2018

Latvijas tenisa zvaigznes sniedz autogrāfus Rīgas dzelzceļa stacijā

Latvijas tenisa zvaigznes sniedz autogrāfus Rīgas dzelzceļa stacijā

16. aprīlī, Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā tenisa līdzjutējiem bija unikāla iespēja satikt Latvijas sieviešu tenisa izlasi tieši pirms došanās uz Krieviju, kur no 21. līdz 22. aprīlim notiks FED kausa izslēgšanas spēles par iekļūšanu pasaules otrajā grupā.

Latvijas sieviešu tenisa izlase šobrīd ir iespējami labākajā sastāvā - Aļona Ostapenko, Anastasija Sevastova, Daniela Vismane un Diāna Marcinkēviča. Pirms došanās uz Federāciju kausa izslēgšanas spēlēm, kas notiks Krievijas pilsētā Hantimansijskā, ikvienam interesentam bija iespēja satikt Latvijas izlases tenisistes īpaši rīkotā pasākumā Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā. Savās prognozes par iespējamo rezultātu un cerībām dalījās gan izlases tenisistes, gan izlases kapteinis Andis Juška, gan LTS ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks. Kaislīgākajiem tenisa līdzjutējiem bija iespēja nofotografēties ar Latvijas izlases tenisistēm, kā arī saņemt autogrāfus.

Ir sporta veidi, kur Latvija lepojas ar pasaules līmeņa panākumiem jau gadu desmitu garumā. Un ir tādi, kuros panākumi varbūt nav tik seni, taču ir žilbinoši. Pateicoties mūsu tenisistu panākumiem, teniss ieņem arvien nozīmīgāku lomu Latvijas iedzīvotāju sirdīs un valsts vārds izskan arvien skaļāk pasaulē. Šonedēļ tenisistes dosies uz mūsu kaimiņvalsti Krieviju, lai cīnītos par panākumiem tur un mēs vēlam spēku, izturību, mērķtiecību un enerģiju! Esmu pārliecināts, ka mēs visi kopā – Latvijas tenisa fani – spēsim šo enerģiju dot, lai jau nedēļas beigās piedzīvotu jaunus Latvijas tenisa panākumus pasaulē.” stāsta VAS “Latvijas Dzelzceļš” prezidents Edvīns Bērziņš.

Liels paldies visiem mūsu atbalstītājiem un arī nama tēvam VAS “Latvijas Dzelzceļš” prezidentam Edvīnam Bērziņam, ka mūs šeit uzņemat. Tas ir gods, ka mēs varam pārstāvēt Latviju un ka Latvijā ir tik liela interese par mūsu tenisistēm. Es domāju, ka mēs brauksim cīnīties. Augsti vērtēju mūsu izlases izredzes un domāju, ka ar šādu komandu mēs nākotnē liksim trūkties nevienai vien tenisa lielvalstij,” pasākuma laikā dalās LTS ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks.

Runājot par meiteņu fizisko sagatavotību, rezultāti aizvadītajos turnīros liecina, ka tā ir lieliska – Aļona nospēlēja Maiami turnīra finālu, Anastasija nospēlēja pusfinālu Čārlstonā. Tas ir rādītājs nākamajām spēlēm, ka viss ir kārtībā. Daniela Vismane nedēļu bija Valensijā, kur trenējās uz māla seguma, lai labāk sagatavotos šim atbildīgajam turnīram,” par meiteņu gatavību gaidāmajam turnīram stāsta izlases kapteinis Andis Juška.

Fed Cup turnīram varēs sekot līdzi kanālā Best4Sport TV, kas ir pieejams ekskluzīvi Lattelecom televīzijas un lietotnes Shortcut klientiem. Sestdien tiešraides sākums ir plkst. 13.00, savukārt 22.aprīlī – plkst. 12.00.

 

Ziņu saraksts