23. oktobris 2017

LTS Kauss Masters turnīrs jau rīt!

LTS Kauss Masters turnīrs jau rīt

Rīt, 24. oktobrī sāksies LTS kauss “Masters”, kur sacentīsies 48 dalībnieki trīs meiteņu un zēnu vecuma grupās – U12, U14 un U18.  Četru dienu garumā, līdz 27. oktobrim jaunie tenisa spēlētāji sacentīsies par čempiona titulu tenisa klubā “Enri”, Kalnciema ielā 207, hallē, kura nosaukta Latvijas vadošās tenisistes vārdā – Aļonas Ostapenko tenisa hallē.
LTS kauss jauniešiem norisināsies jau trešo gadu. Sacensībās piedalās 16 dalībnieki katrā vecuma grupā. Sacensības katru dienu sāksies nemainīgā laikā – plkst. 10.00, un ikviens tenisa entuziasts var doties vērot sacensības un atbalstīt savu favorītu. Šogad turnīra U12 grupā startēs arī jaunākie tenisa spēlētāji – Stefans Audriņš, Marina Markina un Elizabete Brutāne, kuri tāpat kā pārējie cīnīsies par uzvaru un čempionāta titulu. 
Zīmīgi, ka turnīrs norisināsies Aļonas Ostapenko vārdā nosauktajā tenisa hallē, vietā, kur Ostapenko trenējas jau no bērnības un joprojām regulāri gatavojas nozīmīgām sacensībām. Bērniem un jauniešiem Ostapenko ir kā lielisks piemērs, ka pateicoties neatlaidībai, regulāriem treniņiem un dalībai sacensībās vietējā un starptautiskā mērogā, ir gūstami grandiozi panākumi. Latvijā aug spēcīga tenisistu paaudze, un es ticu, ka starp viņiem aug arī nākamie talantīgie pasaules tenisisti,” stāsta Kārlis Lejnieks, Latvijas tenisa savienības ģenerālsekretārs.  
Sezonas labākie pēc “Masters” fināla tiks apbalvoti ar treniņu/sacensību finansējumu 500; 300 un 200 EUR apmērā 1.; 2.; 3.vietai attiecīgi, kā arī piemiņas balvām no LTS sponsoriem un atbalstītājiem: “SEB” banka, “LDZ Cargo”, “Latvijas Gāze”, “Itera Latvija”, “MILZU!”, “VENDEN”, “Wilson”, “Sportland”. 

 

Ziņu saraksts