18. janvāris 2018

LTS uzsāk sadarbību ar autoskolu "Credo Autoprieks"

LTS uzsāk sadarbību ar autoskolu Credo Autoprieks

Latvijas Tenisa savienība (LTS), sākot no 2018. gada, iegūst jaunu sadarbības partneri, vienu no Latvijā vadošajām autoskolām – “Credo Autoprieks”. Šī sadarbība sniedz iespēju atbalstīt jaunos tenisa censoņus, kas tuvojas pilngadības sasniegšanai un gūt vēl labākus sasniegumus tenisa turnīros. 

Atbalsts paredzēts Latvijas Tenisa savienības “Masters” turnīrā jauniešiem, kur piedalās tai skaitā U18 grupa, kam tuvojās pilngadības sasniegšana un pieaug interese par autovadītāja apliecības iegūšanu. Sadarbības ietvaros tiks nodrošinātas balvas pirmajām trim vietām, kas uzrādījušas labākos sezonas rezultātus – 1. vietai iegūstot pilna apmācību autoskolā “Credo Autoprieks” 350 EUR vērtībā, sekojot 2. vietas ieguvējam, kam tiks dāvāta autoskolas teorijas apmācība un viens testa brauciens, savukārt 3. vietas ieguvējam tiks dota iespēja apgūt Pirmās Palīdzības kursu un saņemt bezmaksas testa braucienu.

Latvijas Tenisa savienības “Masters” kauss jauniešiem 2018. gadā norisināsies jau ceturto gadu. Sacensībās piedalīsies dalībnieki trīs vecuma grupās – U12, U14 un U18. Šīs sadarbības ietvaros tiks veikts atbalsts tieši tai vecuma grupai, kurā jaunieši tuvojas pilngadības sasniegšanai un autovadītāja apliecības iegūšana ir visaktuālākā jeb U18. Par īpašajām balvām jauniešiem būs iespēja sacensties ne tikai sezonas noslēgumā, bet arī starpposmos, kas notiek visa gada garumā. Dalībniekiem ar vislabākajiem sniegumiem būs iespēja iegūt balvas atbilstoši pēc sadalījuma – 1. vietai dāvanu karte 70 EUR vērtībā, 2. vieta – 50 EUR dāvanu karte un 3. vieta – 30 EUR  dāvanu karte no “Credo Autoprieks”. 

Esmu patiesi gandarīts par mūsu iespēju sadarboties ar vienu no vadošajām autoskolām Latvijā – “Credo Autoprieks”. Nav noslēpums, ka mūsdienu jauniešiem ļoti aktuāli ir iegūt autovadītāja apliecību, un šis process prasa samērā lielu finansiālo ieguldījumu no ģimenes puses, tāpēc šī ir brīnišķīga iespēja Latvijas Tenisa savienībai kopā ar “Credo Autoprieks” dāvāt labākajiem jaunajiem tenisistiem nepieciešamo atbalstu. Šāda veida sadarbība kalpos ne tikai kā jauniešu motivators  labākiem sniegumiem turnīros, bet arī iegūt sev noderīgas zināšanas un prasmes ceļu satiksmē,” stāsta Kārlis Lejnieks, Latvijas Tenisa savienības ģenerālsekretārs.  

Mēs esam priecīgi atbalstīt mūsu domubiedrus, Latvijas Tenisa savienību 2018. gadā. Dāvanas un bonusus no Autovadītāju Universitātes “Credo Autoprieks” saņems turnīru dalībnieki U18 vecuma grupā, jo tieši šajā vecuma grupā jaunieši visvairāk interesējas par iespēju saņemt autovadītāja apliecību. Savukārt mēs vēlamies piedāvāt kvalitatīvu un profesionālu apmācību pie pieredzējušiem pasniedzējiem, jo mūsu galvenais mērķis ir drošība uz Latvijas ceļiem. Turklāt esam izveidojuši arī lojalitātes programmu, kuras ietvaros jebkuram tenisa spēlētājam piedāvājam saņemt īpašus piedāvājumus un individuālu servisu. Sadarbībā ar LTS turnīra laikā vēlamies jaunos tenisistus ne tikai iepriecināt, bet arī sniegt motivāciju pilnveidoties, iegūstot autovadītāja apliecību.” stāsta Autovadītāju Universitātes “Credo Autoprieks” valdes loceklis Maksims Rapoports.

Iepazīties ar autoskolas Credo Autoprieks piedāvajumu varat ŠEIT.

Ziņu saraksts