8. augusts 2018

Mūsu jaunieši kvalificējās finālam European U16 Summer Cups un uzrāda vērā ņemamus rezultātus

Mūsu jaunieši kvalificējās finālam European U16 Summer Cups un uzrāda vērā ņemamus rezultātus

Kopumā 104 nacionālo komandu jaunieši vecuma grupās U16 un U18 startēja European Summer Cups kvalifikācijas turnīrā, kurš norsinājās no  1.-3. augustam. Divas komandas no katras kvalifikācijas apakšgrupas nodrošināja vietu fināla turnīrā, un šo komandu starpā gan mūsu U16 jaunietes, gan U16 jaunieši, kurš norisinājās no 6.-8.augustam. 

U16 vecuma grupai European Summer Cups bija kā atlases turnīrs priekš Junioru Davis & Fed Cup by BNP Paribas, kuram pēc fināla turnīra kvalificējās mūsu meitenes. Meiteņu komanda izcīnīja 5.vietu fināla turnīrā, uzveicot Vāciju ar 2-1, un Baltkrieviju ar 3-0. Ceturtdaļfinālā diemžēl nācās atzīt Krievijas komandas pārākumu ar 1-2. Komandas sastāvā: Kamilla Bartone, Patrīcija Špaka un Stefānija Poļiščuka, komandas kapteinis kvalifikācijā - Elans Strazdiņš, finālā - Irina Kuzmina-Rimša.

Savukārt zēniem ceturtdaļfinālā zaudējums Francijai 0-3, cīņā par 5.vietu zaudējums Lielbritānijai ar 0-3, un Krievijai 0-2, rezultātā 8.vieta. Komandas sastāvā: Daniels Linkuns-Morozovs, Kārlis Ozoliņš, Roberts Jaričevskis.

Visi rezultāti apskatāmi ŠEIT.

Apsveicam meitenes ar iekļūšanu 2018 ITF Junior Davis Cup Fed Cup finālā, veiksmi septembrī! Kā arī paldies abām mūsu komandām un pavadošajam personālam!

Ziņu saraksts