1. oktobris 2018

Mūsu U16 meitenes 2018 ITF Junior FED Cup finālā Budapeštā izcīna 5.vietu

Mūsu U16 meitenes 2018 ITF Junior FED Cup finālā Budapeštā izcīna 5vietu

Mūsu U16 izlase vakar izcīnīja 5.vietu ITF Junior FED Cup finālturnīrā, kas ir nebijis sasniegums! Apsveicam komandu ar panākumiem!

Izlases sastāvā:
1. Kamila Bartone
2. Patrīcija Špaka
3. Stefānija Poļiščuka

Kapteine: Irina Kuzmina-Rimša

Kopumā 104 nacionālo komandu jaunieši vecuma grupās U16 un U18 startēja European Summer Cups kvalifikācijas turnīrā, kurš norsinājās no  1.-3. augustam. Divas komandas no katras kvalifikācijas apakšgrupas nodrošināja vietu fināla turnīrā, tostarp mūsu U16 meiteņu izlase! Komandas sastāvā: Kamilla Bartone, Patrīcija Špaka un Stefānija Poļiščuka,  kapteine - Irina Kuzmina-Rimša.

U16 vecuma grupai European Summer Cups bija kā atlases turnīrs priekš Junioru Davis & Fed Cup by BNP Paribas, kuram pēc fināla turnīra kvalificējās mūsu meitenes. ITF Junior FED Cup pagājušajā nedēļā norisinājās Budapeštā, kur mūsu meitenes aizvadīja cīņas A grupā pret Brazīliju, Japānu un ASV. 

Japānas un Brazīlijas izlases tika uzveiktas sausā ar rezultātu 3:0, savukārt pret ASV piekāpāmies ar 1:2, taču divas pārliecinošās uzvaras nodrošināja meitenēm vietu ceturtdaļfinālā. Ceturtdaļfinālā meitenes mērojās spēkiem ar Ukrainu, kur diemžēl zaudējums 1:2 un tālāk spēles par 5.vietu. Pirmā tika uzveikta Kanādas izlase ar 2:1, un izšķirošajā cīņā ar 2:0 tika gūts pārākums arī pār Austrāliju, kas ļāva mūsu meitenēm iegūt godpilno 5.vietu, apsveicam!

Paldies meitenēm un komandas kapteinei par dalību, entuziasmu, cīņu, kas galu galā vainagojās ar augstajiem sasniegumiem!

Rezultāti apskatāmi ŠEIT.

Ziņu saraksts