21. maijs 2019

Ar Latvijas triumfu noslēdzies Ventspils Open by Babolat U18 ITF starptautiskais turnīrs

Ar Latvijas triumfu noslēdzies Ventspils Open by Babolat U18 ITF starptautiskais turnīrs

Olimpiskā centra “Ventspils” tenisa kortos no 11. līdz 18. maijam norisinājās ”Ventspils Open by Babolat” ITF Juniors tenisa turnīrs U-18 grupā zēniem un meitenēm.

Kopumā turnīrā piedalījās 100 dalībnieki no Zviedrijas, Polijas, Grieķijas, Somijas, Anglijas, Igaunijas, Lietuvas, Norvēģijas, Krievijas, Baltkrievijas, Īrijas, Vācijas, Čehijas, Bulgārijas, Portugāles, Itālijas un Latvijas. Sacensības notika vienspēlēs un dubultspēlēs zēniem un meitenēm.

Puišu vienspēlēs finālā tikās divi Latvijas pārstāvji un par uzvarētāju kļuva Daniels Morozovs, kurš ar 6:1, 6:4 uzvarēja Rūdolfu Aksenoku. Puišu dubultspēlēs par čempioniem kļuva portugāļi Tomas Luis un Toago Torres, kuri ar 6:3, 6:2 pārspēja norvēģi Casperu Christensenu un grieķi Aleksandru Roumpi.

Meitenēm vienspēlēs finālā arī tikās divas Latvijas pārstāves Stefānija Polischuka un Elza Tomase. Ar rezultātu 6:3, 6:0 uzvaru izcīnīja Stefānija Polischuka. Dubultspēlēs par čempionēm kļuva Latvijas sportistes Margarita Ignatjeva un Stefānija Polischuka, kuras ar 6:3, 6;3, uzvarēja igaunieti Sofiju Čekļistovu un latvieti Elzu Tomasi.

ITF (International Tennis Federation) sadarbībā ar TE (Tennis Europe) rīko sacensības jauniešiem vecuma grupās no U-12 līdz U-18, kuras katru nedēļu notiek visdažādākajās pasaules malās. Arī Latvijā jau daudzus gadus tiek rīkoti šo sacensību posmi Rīgā, Jūrmalā, Ventspilī un Liepājā. ITF Juniors turnīri ir pēdējais solis pirms pieaugušo sacensībām.

Turnīrs Ventspilī notiek jau ceturto gadu pēc kārtas.

Sacensību rezultātus skatīt: ŠEIT

Informācijas avots: ventspils.lv

Ziņu saraksts