19. aprīlis 2019

Pēc pirmās FED Cup dienas Latvijas tenisistes piedzīvo zaudējumus, bet priekšā vēl turnīra otrā diena

Pēc pirmās FED Cup dienas Latvijas tenisistes piedzīvo zaudējumus bet priekšā vēl turnīra otrā diena

Šodien, 19. aprīlī Federāciju kausa Pasaules I grupas pārspēles mačos Latvijas izlase piedzīvo zaudējumus un pēc pirmās dienas rezultāts ir 0-2. 

Pirmo maču sākusi izlases līdere  Aļona Ostapenko (WTA 29. pozīcija) ar rezultātu 5-7, 4-6 zaudēja vācietei Andreai Petkovičai (WTA 71. pozīcija). Šodienas otrajā mačā Latvijas izlases tenisiste Diāna Marcinkēviča (WTA 267. pozīcija) sīvā cīņā ar 4-6, 6-4, 1-6 piekāpās Vācijas izlases līderei Jūlijai Gērgesai (WTA 17. pozīcija).

Sestdien, 20. aprīlī plkst. 15.00 pirmo spēli sāks abu izlašu līderu Aļonas Ostapenko un Jūlijas Gērgesas duelis. Ja būs nepieciešams, tad dienas otrajā spēlē Diāna Marcinkēviča spēlēs pret vācieti Andreu Petkoviču. Pēc vienas vai abām vienspēlēm, neatkarīgi no tā, kāds būs rezultāts, tiks aizvadīta dubultspēle, kurā mūsu duets Aļona Ostapenko / Daniela Vismane spēlēs pret Monu Bārtelu / Annu Lēnu Gronfeldi.

Biļetes uz turnīru ir iespējams iegādāties visās “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās, kā arī www.bilesuserviss.lv.

Federāciju kauss (Fed Cup) ir pasaulē lielākās sieviešu tenisa izlašu sacensības, kas norisinās jau kopš 1963. gada. Ideja par Federāciju kausu ir radusies 1919. gadā, kad amerikāņu tenisa spēlētāja Hazela Hotkisa Veightmana (Hazel Hotchkiss Wightman) nāca klajā ar sieviešu sacensību konceptu. 1995. gadā Federāciju kausa nosaukumu nomainīja uz īsāku – šobrīd tas tiek dēvēts par FED kausu, kas pasaulē norisināsies jau 53. reizi.

 

Komandas partneri: "Latvijas dzelzceļš", "A.C.B."

Pasākuma partneri: "LDz Cargo", "Latvijas Gāze", "VELVE", "Helio", "Liepāja", "Ceļu Pārvalde", "GASO"

Oficiālie piegādātāji: “Porsche”, “Grand Hotel Kempinski Riga”, "VENDEN", "Sportland", "Nike"

Valsts sadarbības: Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija

 

Ziņu saraksts