27. septembris 2018

Pieteikšanās LKKČ no 1.-30.septembrim, spēļu datumi: 23.-25.novembris

Pieteikšanās LKKČ no 130septembrim spēļu datumi 2325novembris

Ilgi gaidītā pieteikšanās visām vecuma grupām uz Latvijas klubu komandu čempionātu, izņemot 35+ vīriešus, kuri jau vasaras sezonā izspēlēja grupu turnīru, tiks atklāta no 1.septembra un ilgs līdz 30.septembrim caur LTS sistēmu.

Plānotie datumi: 23.-25.novembris, spēļu vietas: TC Ādaži un TK Enri Kalnciema. Ja pieteiksies tik daudz komandu, ka nespēsim izspēlēt grupu spēles divās dienās divās bāzēs, klāt nāks arī nākamā nedeļas nogale - 1.-2.decembris.  Komandas, kā iepriekš, arī šogad jāpiesaka elektroniski katra kluba administratoram LTS sistēmā, ieejot savā profilā sadaļā "Pieteikt LKKČ". 35+ vīrieši izspēlēs atlikušās spēles par vietām arī šajos datumos. Nolikums vēl ir izstrādes procesā, bet, lai nekavētu pieteikšanos, īsumā par formātu: 

  1. Minimālais dalīnieku skaits komandā - 4, maksimums - 8;
  2. Spēles notiks apakšgrupās, katrā pa 3 komandām, ar finālu un spēli par 3.vietu. Ja pieteiksies vairāk kā 6 komandas, tās tiks dalītas A un 1.līgā;
  3. Katra komandu tikšanās sastāvēs no 2 v/sp un 1 d/sp;
  4. Uz katru klubu tiks nozīmēts galvenais tiesnesis un asistents;
  5. Plānotie datumi 23.-25.novembris, kur atkarībā no pieteikto komandu skaita, grupu spēles notiks paralēli TC Ādaži un TK Enri Kalnciema piektdien un sestdien, savukārt fināli un spēles par 3.vietām visiem kopā svētdien TC Ādaži, kopā ar svinīgo pasākumu. 
  6. Dalības maksa no komandas - 100 eiro.

Apskatīt piedāvāto formātu ŠEIT.

LKKČ Nolikums novembrim.

Ziņu saraksts