3. decembris 2018

Publicēti sacensību kalendāri janvāris - marts 2019

Publicēti sacensību kalendāri janvāris  marts 2019

Latvijas tenisa savienības sistēmā publicēti 2019.gada sacensību kalendārs periodā janvāris- marts. Lūgums visiem interesentiem iepazīties ar vietējā mēroga turnīriem, kas plānoti šajā laika periodā: http://sacensibas.lts.lv/lv/sacensibas/sacensibu-kalendars/.

Pieteikšanās turnīriem tiek atvērta mēnesi pirms turnīra norises.

Jaunums - no nakamā gada LTS Kauss arī senioriem! Tā kā esam izveidojuši jau par tradīciju aizvadīt LTS Kausu gan jauniešiem, gan pieaugušajiem, no nākamā gada kausa turnīri paredzēti arī senioriem. Šiem senioru turnīriem paredzēta LR-A kategorija, turnīri notiks grupās 35+, 45+, 55+, 65+ sievietēm un vīriešiem. Naudas balvas šajos turnīros nav paredzētas. Tāpat kā LTS Kauss sievietēm/vīriešiem, kopvērtējumā tiek skaitīti 4 labākie rezultāti no 6 (5 LTS kausa posmi + ITF Latvijas slēgtais čempionātss), apbalvojot kopvērtējuma uzvarētājus katrā vecuma grupā. Sīkāks Nolikums sekos.

Tāpat no nākamā gada LTS Kauss sievietēm tiks paredzēta arī kvalifikācija un plānotas izmaiņas naudas balvas apjomos vīriešiem, taču šī informācija arī tiks apstiprināta nedaudz vēlāk, tā kā lūgums sekot līdzi jaunumiem.

Ziņu saraksts