11. jūlijs 2019

TENISA FESTIVĀLS BALTIC OPEN ŠOVASAR NORISINĀSIES JŪRMALĀ

TENISA FESTIVĀLS BALTIC OPEN ŠOVASAR NORISINĀSIES JŪRMALĀ
Pirmo reizi WTA International kategorijas turnīrs norisināsies Latvijā.
 
No 2019.gada 21. līdz 28.jūlijam Nacionālajā tenisa centrā “Lielupe”, kas atrodas Baltijas jūras krastā, pasaules tenisa zvaigznes sacentīsies par 250 000 dolāru lielu balvu fondu un 280 reitinga punktiem.  
 
Savu dalību jau apstiprinājušas tādas zvaigznes kā 2017.gada Roland Garros uzvarētāja un bijusī pasaules piektā rakete Jeļena Ostapenko #31, 2018.gada US Open turnīra pusfināliste Anastasija Sevastova #13 (uz 02.05.2019.) un WTA uzlecošā zvaigzne un 2016.gada Vimbldonas junioru turnīra uzvarētāja Anastasija Potapova #74, kā arī virkne citu spilgtu WTA spēlētāju.
 
Festivāla teritorijā būs izveidotas īpašas zonas visiem tenisa festivāla apmeklētājiem. Programmā iekļautas sporta spēles un konkursi ar pasākuma partneru un pasaules tenisa zvaigžņu piedalīšanos, preses konferences, autogrāfu sesijas un meistarklases ar tenisistēm, kur ne vien pieaugušie, bet arī bērni varēs aprunāties ar saviem elkiem, kā arī citi pasākumi.
 
Katru vakaru spēļu grafikā ir ieplānots dienas mačs. Festivāla teritorijā jūs gaida ne vien dažādas atpūtas zonas, bet arī dažādu koncepciju ēdienu tirdziņš. Viesiem, kas būs iegādājušies VIP kategorijas biļetes, būs atvērts īpašs VIP restorāns ar šefpavāra autorvirtuvi.  
 
Arī ballītes neviens vēl nav atcēlis! Festivāla laikā dienā būs iespējams vērot tenisu un atpūsties pufos koku paēnā, bet vakaros būs sagatavota plaša izklaides programma ar ballītēm un dīdžeju piedalīšanos. Palaist garām ko tādu, turklāt vasarā, nav iespējams!
Detalizēta informācija par festivāla programmu atrodama: balticopentennis.com
Ziņu saraksts